264 2 14 57 
264 2 11 06
Відділ культури та туризму
Буської РДА Львівської області

Офіційний сайт

  

НД с.Йосипівка. "Умілі ручки"

У Йосипівському Народному домі відкрилася виставка «Умілими руками». Вироби дітей Йосипівки та Олеська вабили креативністю, майстерністю, барвистістю. Роботи виконані у стилі орігамі, витинанки, аплікації, з  пластиліну.  Виставку мали нагоду побачити мешканці с. Йосипівка, учасники художньої самодіяльності Цикова, Закомар’я, Ожидова, Олеська, Чішок, Теребеж, Кутів.

НД с.Утішків. Майстер-клас з розучування української народної пісні.

   В неділю 10 вересня о 20.00 год. в  Народному домі с. Утішків відбувся майстер-клас з розучування української народної пісні.

 

 

НД с.Йосипівка. Районний огляд колективів.

     В неділю,10 вересня, в Народному домі  с.Йосипівка,відбувся районний огляд колективів художньої самодіяльності, де брали участь  талановиті сільські аматори сцени НД с. Кути.   А саме: Андріана Прийма,Анастасія Свередюк,Юлія Сухоставська,Діана Змійовська та Вікторія Султанова.

  

  

НД с.Острів. Сімейний кінотеатр.

   В суботу в  Народному домі с. Острів директор О. Процик організувала для малечі та батьків  сімейний кінотеатр.  Діти мали змогу переглянути  мультфільми «Коза – дереза», «Видимий та невидимий» та інш. Захід був проведений в рамках відзначення Дня українського кіно. 

Зараз на сайті

На сайті 5 гостей та відсутні користувачі

Навігаційна стежка